کتابچه استارتاپ استودیو

نگاهی جامع و عمیق به ماهیت استراتژیک استارتاپ استودیو ها حاوی متدهای جدید ساخت استارتاپ ‌ها

مروری سریع بر کتاب

غنی سازی کارآفرینی

کارآفرینی تکامل می‌یابد. استودیوهای استارتاپی یا سازندگان خطرپذیر، بخشی جدایی ناپذیر از این تکامل است، که از رویکرد شتاب دهنده ها و روش استارتاپ ناب پیروی می‌کند. در مورد جدیدترین پلتفرم ساخت استارتاپ که جعبه ابزاری غنی برای کارآفرینان و نوآوران است مطالعه کنید.

راهنمایی عملی

چیزی که در اینجا می‌خوانید، کتابی نظری نیست. ما به نمونه‌هایی از دست اندر کاری و بهترین شیوه هایی که می توانید از اونها بهره ببرید اشاره شده است. چطور یک عالمه ایده تولید کنید، آنها را به استارتاپ ها تبدیل کنید و تمام منابع و سرمایه‌ای که برای دستیابی به جریانی از موفقیت رو لازم دارید دریافت کنید.

اسرار و داستان ها

به موثق‌ترین داستان‌ها و رموز استودیوهای بسیار موفق مانند Betaworks، eFounders و … پی ببرید؛ و چرا مایک جونز – مدیر عامل شرکت Science Inc، یک کارآفرین و سرمایه گذار افسانه‌ای به به بر پا کردن این رویکرد در شرکت خود اعتماد کرد. و چگونه سرمایه گذار خودتون رو متقاعد کنید تا همین کار رو انجام دهد.

پیش ثبت‌نام کتاب

کتابی که به کارآفرینان، نوآوران و صاحبان استارتاپ به شدت توصیه شده! کتابچه استارتاپ استودیو، دستورالعملی متفاوت برای خلق و رشد استودیو های جدید بوده؛ و کارآفرینان و سرمایه گذاران موفق در سراسر جهان از دانش فنی موجود در کتاب بهره‌مند می‌شوند.

کتابچه استارت آپ استودیو | Startup Studio Playbook | مترجم، نیما اقوامی آملی

پیش نمایشی از کتابچه استارتاپ استودیو

نگاهی به کتابچه استارتاپ استودیو برای آشنا شدن با موضوعات و سرفصل‌هایی که در پوشش خود درآورده. این کتاب یک منبع عالی برای استارتاپ هایی می‌باشد، که به بهترین راه‌ها جهت به پا خاستن از زمین توجه بالایی دارند.

  • به‌روزترین دستورالعمل کارآفرینی
  • تجربه بنیانگذاران نامی
  • دریافت کتاب و مطالعه آن
آتیلا زیگتی | متخصص استارتاپ استودیو | کتابچه استارتاپ استودیو | Attila Szigeti

آتیلا زیگتی، کارآفرین، نویسنده و مدیرعامل یکی از استارتاپ استودیوهای در حال رشد، در سراسر دنیا به عنوان یکی از پیشرویان استارتاپ استودیو شناخته شده است. کتابچه ی او بهترین را برای از بین بردن ریسک در پیاده‌سازی استودیو بیان کرده. با این کتاب به درک صحیحی از چشم انداز، استراتژی و فرآیندهای استارتاپ خود برسید، تیم و ارباب رجوع های خود را گسترش دهید و به جذب سرمایه و مدیریت سرمایه گذاران بپردازید.

من علاقه‌مند به ایجاد ارزش برای دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم هستم و معتقدم که کارآفرینان با ایجاد شرکت‌های جدید نوآور یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار هستند.

آتیلا زیگتی

نیما اقوامی آملی، مترجم کتابچه استارتاپ استودیو | Nima Aghvami Amoli

نیما اقوامی آملی یک کارآفرین سریالی، مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار فکتودیو گیگافکتوری، یکاستارتاپ استودیو
( استارتاپ فکتوری ) با هدف ساخت شرکت های مستقل دنیای فردا از دل استارتاپ های امروز خود می‌باشد. همچنین نیما متخصص در استراتژی توسعه کسب و کار چابک و رهبر کارآفرینی ناب، نویسنده و مترجم کتابچه استارتاپ استودیو می‌باشد.

من یک فرد خوش بین هستم و به آینده ای روشن و توانایی افراد برای ساختن آن نیز معتقدم. علاقه ای فراوانی دارم که ایده ها را به واقعیت تبدیل کنم وشبکه خودمو که از کارآفرینان تشکیل شدن گسترش بدم، کارآفرینانی که فرهنگ سرمایه‌گذاری را درک می‌کنند. ذهنیت رشد دهنده من میگه که هیچ محدودیتی در مسیر اشتیاقم وجود نداره.

نیما اقوامی آملی

۱۰۰ ٪تخفیف

کتاب الکترونیکی
نسخه دیجیتال

  • نسخه دیجیتال PDF
  • نسخه دیجیتال ePub
  • دسترسی به دانلود ها